Top

Anna Maciejewska

Dyplomowana nauczycielka jogi

absolwentka AWF-u w Poznaniu

Jestem miłośniczką wszechstronnego rozwoju ruchowego, a we własnej praktyce najbardziej doceniam to, że cały czas mogę odkrywać i uczyć się po drodze nowych rzeczy.

Jestem absolwentką AWF’u w Poznaniu na kierunku fizjoterapia, a wcześniej przez jedenaście lat trenowałam akrobatykę sportową. Przez dłuższy czas zastanawiałam się jak mogłabym połączyć fizjoterapię z doświadczeniem gimnastycznym. Wtedy pojawiła się na mojej drodze joga, która dała mi odpowiedź na pytania dotyczące świadomej pracy z ciałem oraz sprawiła, że doceniłam terapeutyczne działanie ruchu i jego wpływ na sferę mentalną.

Pozycje jogi stanowią duże wyzwanie, ale jednocześnie ich praktyka jest najlepszą metodą pracy nad własnym ciałem. Sprzyja zachowaniu zdrowia i długowieczności, a ze względu na duże możliwości adaptacji do umiejętności, wieku i ograniczeń osób ćwiczących jest odpowiednia dla każdego.

Serdecznie zapraszam wszystkich chcących spróbować swoich sił na macie.

Pomogę Wam odnaleźć równowagę w natłoku codziennych obowiązków, zbudować siłę i elastyczność oraz zadbam o dobrą kondycję waszych stawów i kręgosłupa.