Top

Gabinet ośrodka przy Świętokrzyskiej – medycyna chińska, ajurweda, Masaż Lomi Lomi, Masaż Kobido, Tajski Masaż Stóp, Masaż Tkanek Głębokich i Powięzi, wynajem gabinetu

Gabinet ośrodka przy Świętokrzyskiej – medycyna chińska, ajurweda, Masaż Lomi Lomi, Masaż Kobido, Tajski Masaż Stóp, Masaż Tkanek Głębokich i Powięzi, wynajem gabinetu

Osoby zaineresowane wynajęciem gabinetu zapraszam do kontaktu 🙂 Adam Bielewicz 503-706-701 adam@joga.net.pl

Anna Romanowska

Specjalizuje się w terapiach naturalnych opartych na Tradycyjnej Medycynie Chińskiej (TMC).

Koncentruje się na profilaktyce zdrowotnej , zapobieganiu chorób oraz utrzymaniu równowagi psychosomatycznej.

Szczególną uwagę w terapii kieruje na prawidłową pracę mózgu, harmonizację układu nerwowego, a także detoksykację organizmu, usuwanie toksyn z ciała.

Podaje metody uzdrawiania emocjonalnego w połączeniu z pracą narządów wewnętrznych wg TMC.

Oferuje:

– Diagnozę z pulsu i języka wg TMC.

– Porady i zalecenia żywieniowe.

– Terapię bańką chińską, akupresurę, akupunkturę.

– Masaż twarzy i głowy – metoda autorska oparta na masażu Shiatsu i refleksologii.

– Naukę masażu i automasażu.

– Profilaktykę zdrowych piersi poprzez masaż i ćwiczenia.

– Warsztaty i wykłady z dziedziny żywienia wg TMC, teorii i praktyki jogi, naukę ćwiczeń prozdrowotnych.

– Porady życiowe w relacjach partnerskich.

513 032 265 annakorabromanowska@gmail.com

Beata Czapska

Beata Czapska z wykształcenia lekarz dentysta, dietetyk, z pasji i zamiłowania masażystka.

Żyjemy w czasach, w których zapomnieliśmy jak ciepły, czuły, pełen szacunku dotyk jest nam potrzebny, by zachować umysł i ciało w równowadze. Taki jest właśnie masaż LOMI LOMI NUI – masaż kochających dłoni, ma działanie lecznicze, terapeutyczne i relaksujące.

Wykonuję również

MASAŻ KOBIDO– jest to liftingujacy masaż pochodzący z Japoni. Stosowny regularnie jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

TAJSKI MASAŻ STÓP– zawiera elementy akupresury, refleksologii i biernego rozciągania. Jest świetny dla zmęczonych stóp. Poprawia krążenie i ruch limfy w stopach i podudziach.

Masaż tkanek głębokich i powięzi – jest bardzo pomocny w zmniejszeniu bólu( również napięciowych i migrenowych bólów głowy), przywraca lepszą postawę, większą giętkość i płynność ruchu.

Telefon 607290454 lub messenger

Anna Skupień


Zajmuję się pracą z ciałem, poprzez masaż tkanek głębokich, pracę na powięzi, pracą z oddechem.

Pracuję metodą MER Mięśniowo – Powięziowe Uwalnianie Energetyczne oraz wykonuję Masaż Równowagi Holistycznej.

Jest to głęboki, pełny wyczucia dotyk uwalniający napięcie z wnętrza ciała.

Stosuję holistyczne metody leczenia bólu, przywracające elastyczność i witalność tkanek miękkich, strukturalną integrację ciała, pogłębiające świadomość ciała i poprawiające kondycję psychofizyczną człowieka.

Możliwość ustalenia terminu masażu 692-623-387

Ewa Iwanowska


Jestem terapeutką ajurwedyjską i muzykoterapeutką metody Indepth Cellular Therapie.
Od 35 lat związana jestem z medycyną. Posiadam dwa dyplomy państwowych szkół medycznych.
Od 1996 r jestem zdeklarowaną zwolenniczką terapii holistycznych, dzięki którym uniknęłam operacji usunięcia nerki. To doświadczenie przekonało mnie o wyborze kierunku dalszego rozwoju i zdobywania wiedzy z zakresu terapii naturalnych.

Od wielu lat pomagam ludziom w pokonywaniu różnego rodzaju dolegliwości, poprzez zastosowanie kilku zintegrowanych terapii opartych na znanej od tysięcy lat wiedzy ajurwedycznej, uzupełniając ją o najnowsze badania naukowe z zakresu mikrobiomu człowieka i wielowymiarową wiedzę o dźwięku.
Od 2017 r. razem z mężem prowadzę w Polsce i zagranicą nasze autorskie warsztaty edukacyjne promujące profilaktykę prozdrowotną „ Zdrowy Styl Życia w Praktyce®” oraz wykłady „Ajurweda, starożytna medycyna we współczesnym świecie” – m.in SGGW w Warszawie.

Prowadzę również grupowe spotkania muzyczno- relaksacyjno- medytacyjne, grając na instrumentach, których dźwięk ma terapeutyczne działanie na ciało, umysł i psychikę człowieka.

W świat Ajurwedy wprowadził mnie Partap Chauhan BAMS Ayurvedacharya oraz lekarze ajurwedyjscy z Jiva Ayurveda Institute w Indiach.
Dr Chauhan propaguje Ajurwedę na całym świecie,  odwiedził kilkadziesiąt krajów. Związany jest z wieloma placówkami i instytucjami badawczo-naukowymi i ajurwedyjskimi. Praktykuje i naucza Ajurwedy w jej oryginalnej, niezmienionej i nieskomercjalizowanej formie. Jest wybitnym specjalistą w wyprowadzaniu ludzi z chorób chronicznych, uważanych za nieuleczalne oraz ekspertem z zakresu oryginalnych ajurwedyjskich receptur leczniczych.
Kontakt tel. 798 779 095 ewa.ajurweda@gmail.com

Adam Bielewicz