Top
 

Nauczyciele

Zapraszamy do Joga Centrum!

Od 4000 lat wiedza o jodze jest przekazywana z mistrza na ucznia. Ponieważ joga jest dziedziną wieloaspektową i praktyczną, nie można nauczyć się jej wyłącznie z książek. Niezbędny jest kontakt z doświadczonym nauczycielem, który krok po kroku wprowadzi Was w jej tajniki.

Doświadczeni i Pasjonujący Nauczyciele

W Joga Centrum czekają na Was dyplomowani nauczyciele, dla których joga jest prawdziwą pasją. Od wielu lat doskonalą swoje umiejętności poprzez regularną praktykę oraz uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach u najlepszych nauczycieli w kraju i za granicą.

Indywidualne Podejście

Nasi nauczyciele z radością podzielą się z Wami swoją wiedzą o jodze, pomogą dostosować ćwiczenia do Waszych potrzeb i możliwości, odpowiedzą na nurtujące Was pytania i będą Wam towarzyszyć w praktyce.

Bogactwo Stylów Jogi

Wiekszość z nauczycieli Joga Centrum uczy Jogi Iyengara, ale prezentuje nieco inny styl. Uczestnictwo w zajęciach u różnych osób pozwala na poznanie bogactwa jogi i różnych możliwości jej interpretacji. Zapraszamy do spróbowania.

Najwyższa Jakość Nauczania

Nauczyciele Joga Centrum posiadają dyplomy Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (Indie), co gwarantuje profesjonalizm i najwyższą jakość zajęć.

Dołącz do nas w Joga Centrum i rozpocznij swoją przygodę z jogą pod okiem doświadczonych nauczycieli!