Top
 

Nauczyciele

Od 4000 lat wiedza o jodze przekazywana jest z mistrza na ucznia. Ponieważ joga jest dziedziną wieloaspektową i praktyczną nie można nauczyć się jej z książek – niezbędny jest kontakt z doświadczonym nauczycielem, który krok po kroku wprowadzi Was w jej tajniki.

W Joga Centrum czekają na Was dyplomowani nauczyciele, dla których joga jest prawdziwą pasją już od wielu lat. Ciągle doskonalą swoje umiejętności w czasie regularnej praktyki oraz uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach u najlepszych nauczycieli w kraju i za granicą.

Z radością podzielą się z Wami swoją wiedzą o jodze, pomogą dostosować ćwiczenia do waszych potrzeb i możliwości, odpowiedzą na nurtujące Was pytania i będą wam towarzyszyć w praktyce.

Każdy z nauczycieli Joga Centrum uczy Jogi Iyengara, ale prezentuje nieco inny styl. Dlatego uczestnictwo w zajęciach u różnych osób pozwala na poznanie bogactwa jogi i wielu różnych możliwości jej interpretacji. Zapraszamy do spróbowania.

Wszyscy nauczyciele Joga Centrum mają dyplomy Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (Indie), co gwarantuje wam profesjonalizm i najwyższą jakość zajęć.