Top
 

Joga Centrum

Joga Centrum

Joga Centrum Adama Bielewicza jest jedną z największych i najbardziej renomowanych szkół jogi Iyengara w Polsce. Szkoła istnieje od 1999 roku.

Nasz zespół tworzą wyłącznie dyplomowani nauczyciele z kilku-, kilkunastoletnim doświadczeniem w praktyce i nauczaniu jogi. Stale doskonalimy swoje umiejętności.

Uczymy jogi wg metody Iyengara, jednej z najbardziej popularnych metod jogi na świecie, cenionej ze względu na swoją precyzję, głębię, szybkie efekty, oraz możliwość praktykowania przez wszystkich niezależnie od wieku, sprawności i światopoglądu.

W naszej szkole swoje pierwsze kroki w jodze stawiało wielu obecnych nauczycieli uczących w szkołach jogi i fitness klubach w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Joga Centrum i dołączenia do grona naszych uczniów i przyjaciół. Mamy nadzieję, że przy pomocy jogi odnajdziecie wewnętrzną harmonię, która pomoże Wam w codziennym życiu.

Dlaczego Joga Centrum

Najlepsi nauczyciele – tylko dyplomowani z wieloletnim doświadczeniem w praktyce i nauczaniu.

Idealna lokalizacja – samo Centrum. Dojazd metrem, autobusem, tramwajem

Zajęcia 7 dni w tygodniu od 7 rano do 21.30. 

Różne poziomy: od początkujących do zaawansowanych

Wyjątkowo wygodny karnet miesięczny dający możliwość przychodzenia na zajęcia zawsze kiedy macie czas i ochotę (nawet codziennie).

Nauczyciele

Od 4000 lat wiedza o jodze przekazywana jest z mistrza na ucznia. Ponieważ joga jest dziedziną wieloaspektową i praktyczną nie można nauczyć się jej z książek – niezbędny jest kontakt z doświadczonym nauczycielem, który krok po kroku wprowadzi Was w jej tajniki.

W Joga Centrum czekają na Was dyplomowani nauczyciele, dla których joga jest prawdziwą pasją już od wielu lat. Ciągle doskonalą swoje umiejętności w czasie regularnej praktyki oraz uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach u najlepszych nauczycieli w kraju i za granicą.
Z radością podzielą się z Wami swoją wiedzą o jodze, pomogą dostosować ćwiczenia do waszych potrzeb i możliwości, odpowiedzą na nurtujące Was pytania i będą wam towarzyszyć w praktyce.
Każdy z nauczycieli Joga Centrum prezentuje nieco inny styl. Dlatego uczestnictwo w zajęciach u różnych osób pozwala na poznanie bogactwa jogi i wielu różnych możliwości jej interpretacji. Zapraszamy do spróbowania.

Wszyscy nauczyciele Joga Centrum mają dyplomy Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (Indie), co gwarantuje wam profesjonalizm i najwyższą jakość zajęć.