Top

Ostatnie pokoje ! Klimatyczny Sylwester z Jogą w Etno Chacie Topolej, Goleszów k/Wisły. Prowadzi Adam Bielewicz. 27 grudnia – 2 stycznia

Ostatnie pokoje ! Klimatyczny Sylwester z Jogą w Etno Chacie Topolej, Goleszów k/Wisły. Prowadzi Adam Bielewicz. 27 grudnia – 2 stycznia

*unikalne miejsce w otoczeniu gór Beskidu Śląskiego
*sesje jogi dla początkujących i zaawansowanych
*ćwiczenia na 120 metrowej sali z kominkiem i lustrami
*komfortowe pokoje z łazienkami
*wyżywienie wegetariańskie
* możliwość korzystania z Etnowellness – zabiegi i masaże
* zabawa sylwestrowa w klimacie MUZYKI FILMOWEJ
* wycieczka na Czantorię Małą
* wieczorne warsztaty tańca
* w pobliżu wyciągi narciarskie
*wycieczka na Czantorię Małą
*kulig i przekąska w góralskiej bacówce
*doskonały dojazd z całej Polski

Miejsce 
Etno Chata Topolej www.topolej.pl to unikalne miejsce w otoczeniu gór Beskidu Śląskiego – Równicy, Czantorii oraz Góry Tuł. Topolej to miejsce stworzone z myślą o ludziach ceniących odpoczynek. Bliskość natury, piękny widok na góry, to wymarzone miejsce na medytacje i zajęcia jogi. “Winnica Widokowa” z panoramą na góry Beskidu Śląskiego zaprasza do kącika orientalnego na spotkanie z książką lub do wieczornego wspólnego spędzania czasu. Dla pragnących dodatkowego ukojenia ciała przygotowano Etnowellness – gabinet masażu i innych zabiegów oraz sauna.

Serdeczność ludzi, bliskość natury, głębokie tradycje zakorzenione wśród ludzi, przekazywane z dziada pradziada sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowo gościnne, otwarte na ludzi różnych kultur, tradycji i zainteresowań. Topolej to magiczne miejsce spajające kultury świata, muzykę, tańce, rodzinne spotkania, wypoczynek z dziećmi oraz obcowanie z przyrodą.

Dla miłośników narciarstwa wyciągi: w Ustroniu (Poniwiec 5 km, Czantoria 7km) lub w Wiśle (15km).

Etno Chata Topolej zapewnia komfortowe, przestronne pokoje z łazienkami. Każdy pokój zaprojektowany z myślą o różnej kulturze świata, jest więc np. pokój buddyjski, prowansalski. Do tego łazienki równie bajeczne jak pokoje.
Będziemy ćwiczyć  w 120 metrowej sali  na parterze,  z widokiem na góry i z wyjściem na taras oraz ogród. Sala posiada ścianę z lustrami oraz kominek. Na pierwszym piętrze mieści się “Winnica Widokowa” – miejsce przy tarasie, z którego panorama rozpościera się na okoliczne góry.

Czytaj dalej…

Joga Centrum